Aroma Park etap I, Warszawa

Miejsce: Warszawa

Rok realizacji: 2019

Ilość zdjęć: 4

Nowoczesne miasto, jakim jest Warszawa, stawia na rozwiązania na miarę XXI wieku, co widać w realizacji inwestycji Aroma Park

Dobranie dużych płyt ceglanych nadaje projektowi lekkości, natomiast ich grafitowy odcień podkreśla nowoczesny charakter obiektu. Wykorzystanie systemu ociepleń Dr Brick gwarantuje silnie eksploatowanemu budynkowi trwałość i odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Uniwersalna barwa płytek podkreśla nowoczesny design obiektu, którego efekt końcowy został wzbogacony o odpowiednio dopasowane fugi. Dodatkowo, warto zauważyć także rodzaj bryły - nie jest to standardowy sześcian czy prostopadłościan, a bardzo skomplikowany wielokąt o innowacyjnych rozwiązaniach stolarki okiennej i drzwiowej. Systemy Dr Brick sprawdzają się więc zarówno do bardziej popularnych obiektów, o standardowych kształtach, jak i brył nieoczywistych i zupełnie nowoczesnych pod każdym względem. Wystarczy kliknąć w zdjęcie, aby dostrzec szczegóły zrealizowanego projektu budynku handlowego.