Dr Brick

Producent systemu ociepleń

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości systemów ociepleń oraz chemii niezbędnej do ich montażu. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do mniejszych i większych architektów, inwestorów oraz generalnych wykonawców, którzy poszukują kompleksowego rozwiązania w jednym miejscu i na najwyższym poziomie.

System ociepleń Dr Brick

Rozwiązania Dr Brick to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby i możliwości każdego z obiektów. Stworzone z myślą o skutecznej izolacji oraz zapewnianiu estetycznych efektów wizualnych systemy dopasowane są do wykonania elewacji mniejszych obiektów takich jak małe osiedla z zabudową bliźniaczą, apartamentowców, a także kompleksu większych budynków mieszkalnych lub handlowych.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo cztery modele ociepleń: Standard, Standard Plus, Aqua oraz Termo – wszystkie dostosowane do innych potrzeb i możliwości przestrzeni, w której zostaną zamontowane. Każdy z etapów wykonywany jest dedykowanymi produktami, które zapewniają nie tylko idealne wykończenie, ale także trwałość i odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Systemy ociepleń Dr Brick wykonywane są za pomocą specjalistycznych produktów, które powstały z myślą o stworzeniu kompleksowej oferty materiałów budowlanych oraz chemii montażowej, w które klient będzie mógł się zaopatrzyć w jednym miejscu.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie tworzenia systemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków wykończonych klinkierem.

Nasze systemy

Płytki i chemia montażowa
Dr Brick

Dedykowane produkty do każdego etapu prac montażowych zapewniają szybkość, łatwość oraz bezpieczeństwo pracy. Specjalistyczne fugi, elastyczne spoiny, zaprawy, kleje, grunty oraz impregnaty – wszystko to znajdą Państwo w naszej ofercie. Jako producent zapewniamy najwyższą jakość proponowanej chemii montażowej, która pozostaje niewidoczne (poza fugą) dla oka osoby z zewnątrz, jednak stanowi bazę do zbudowania wytrzymałej i odpornej elewacji.

Płytki klinkierowe i ręcznie formowane to dostępne w naszych katalogach elementy dekoracyjne - mogą Państwo wybrać ich wielkość, odcień oraz dopasować kolor fugi tak, by stworzyć elewację, która spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Sprawdź naszą szeroką ofertę płytek klinkierowanych i płytek ręcznie formowanych

Przejdź do oferty

Sprawdź wersje
systemu Dr Brick

System Dr Brick