Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Witamy w miejscu, w którym mogą Państwo zobaczyć efekty zastosowania oferowanych przez naszą firmę systemów ociepleń Dr Brick.

Wśród realizacji znajdą Państwo obiekty o różnym przeznaczeniu, wielkości oraz potrzebach, które zostały wyposażone w nowoczesny system ocieplenia z dekoracyjną płytką, które zapewniają wysoką trwałość i estetykę wykonania.

Zachęcamy do zapoznania się z realizacją osiedla mieszkalnego Zielona Przystań w Gdyni. Projekt został zrealizowany w 2018 roku jako przykład kompleksu budynków z wykorzystaniem nowoczesnej płytki ceglanej w kolorze grafitowym – modernistyczny charakter osiedla został podkreślony dopasowaniem odpowiedniej fugi, która nadała obiektowi nowoczesny efekt końcowy.

Równie nowoczesnym obiektem, charakteryzującym się nieco innym przeznaczeniem i potrzebami jest zakończona w 2020 roku w Warszawie galeria handlowa Galaxy. Architekci zadbali o wybór elewacji z ciemną płytką i fugą oraz dużymi oknami, które zachęcają klientów do wizyty.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zrealizowanych projektów zachęcamy do kliknięcia w miniaturkę obiektu, który Państwa zainteresował.