System Dr Brick

Opis Systemu

System Dr Brick

Prosty i szybki montaż

Zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów, które razem tworzą spójną całość gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż każdej elewacji, która pozostaje trwała i estetyczna na lata. Sprawdź i przekonaj się sam o najwyższej jakości naszego systemu ociepleń.

Niższy koszt

Dedykowane materiały montażowe stanowiące składniki systemu zapewniają ich wzajemne dopasowanie i możliwość wykonania zewnętrznej warstwy z każdego rodzaju płytek ceglanych. System Dr Brick stworzony jest w taki sposób, by móc w pełni kompleksowo zrealizować całość prac montażowych, co wpływa na niższy koszt realizacji inwestycji.

Nie wymaga konserwacji

Impregnacja w przypadku płytek ręcznie formowanych, oraz uszczelniania wykonane na etapie montażu są ostatnimi elementami zabezpieczającymi elewację przed działaniem czynników zewnętrznych. Proponowane, specjalistyczne materiały sprawiają, że konserwacja w dalszych latach użytkowania obiektu jest zbędna.

Skuteczna ochrona budynku

System ociepleń Dr Brick to nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku – zapewnia nie tylko estetyczny wygląd elewacji, ale także jej trwałość na lata. Ochrona budynku jest zapewniona dzięki poszczególnym etapom montażu z wykorzystaniem dedykowanych materiałów.

Produkty tego systemu