Aroma Park etap III, Warszawa

Miejsce: Warszawa

Rok realizacji: 2020

Ilość zdjęć: 6

Projekt ten miał przynosić jego mieszkańcom na myśl naturę i bliskość lasów, parków oraz innych zielonych obszarów bogatej w nie Polski.

Architekci osiedla mieszkalnego Aroma Park świetnie zrealizowali swój plan tworząc w zgodzie z pobliską przyrodą kompleks podobnych budynków o standardowych bryłach sześcianu lub prostopadłościanu, nadając ich elewacji nowoczesny charakter dzięki zastosowaniu płytek ceglanych w ciemnym odcieniu grafitu. Połączenie natury z nowoczesną estetyką sprawiło, że powstało zupełnie oryginalne osiedle, które ma swoim mieszkańcom do zaoferowania nieco więcej niż metraż mieszkania czy miejsce parkingowe.

System ociepleń Dr Brick zastosowany w tym rodzaju obiektu skutecznie izoluje lokale mieszkalne przed działaniem zimna i innych, niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wyposażony w nowoczesny system termoizolacji budynek pozostanie zabezpieczony na lata, a jego mieszkańcy będą mogli cieszyć się jego komfortowym i pięknym otoczeniem, jakie gwarantuje estetyczna elewacja oraz okoliczna zieleń.